اخبار

دوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد برگزار شد

دوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد برگزار شد
با همکاری مشترک اداره جوانان و بانوان سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج با اداره آموزش، دوره آموزشی زنان، خانواده و فضای مجازی در باشگاه میلاد برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص نامگذاری سال با عنوان حمایت از کالای ایرانی، نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی در حوزه کسب و کار محور برگزاری این دوره آموزشی قرار داشت.

از دیگر موارد آموزش داده شده در این دوره می توان به آشنایی با چگونگی نظارت بر فرزندان در استفاده از تلفن همراه و فضای مجازی اشاره کرد. این مهم با توجه به تمایل نسل جوان به سمت فضای مجازی و ضرورت هدایت این نسل به سمت باورهای اسلامی مطرح شد.

خلاقیت در کارآفرینی از دیگر مواردی بود که با توجه به اهمیت اشتغال زایی و سوق دادن جوانان به سمت کسب و کار نوین و کاهش آسیب های اجتماعی در دوره آموزشی زنان، خانواده، فضای مجازی ارایه شد.

در این دوره آموزشی که از ساعت 9 تا 11 صبح به اجرا درآمد، رادفر؛ مشاور بانوان وزیر ارتباطات، عباس زارع؛ عضو شورای اسلامی شهر کرج، اسماعیلی فرد؛ مدیرکل امور بانوان استانداری البرز، هوشیار و آگاهی؛ کارآفرینان برتر زن و پرسنل بانوی شهرداری کرج حضور داشتند.
۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱
تعداد بازدید : ۲۸۵

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید